Saç Detoksu

0
790

Güneş ışınları, hava kirliliği gibi dış etkenler sadece cildimizi değil saçlarımızı da olumsuz etkiliyor. Saç detoksu, erken yaşta oluşan saç dökülmesini engellemek için düzenli olarak saç detoksu yapmayı deneyin.

Transmed Klinik’te uygulanmaya başlanan Hair Detox hizmeti, sağlıklı uzayan, ışıl ışıl saçlara kavuşmayı hayal olmaktan çıkarıyor. Bu özel bakım yöntemi, saçlarına derinlemesine bakım uygulamak isteyenlerin ihtiyacına cevap veriyor. Özellikle yaz tatili sonrası uygulanması önerilen Hair Detox, saç derinizi sprey, boya ve kir kalıntılardan arındırırken, saçlarınıza da vitamin takviyesi yapıyor.

Ozon temizliği, mezoterapi kokteyli ve I-KLight lazer ile biostimülasyon olmak üzere üç aşamadan oluşan bu sistem, saçlı deriyi derinlemesine temizleyerek kaşıntı, kepeklenme, dönemsel saç dökülmesi gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Ayrıca, saça parlaklık ve canlılık kazandırarak, matlık ve kuruluk şikayetlerini azaltıyor.

Saçlı derideki gözenekleri derinin doğal yağının kirlerle birleşmesinden oluşan tıkaçlardan arındıran ozon uygulaması, 15 dakika süreyle bir bone takılarak yapılıyor. Ardından, temizleme işlemi sırasında açılan gözeneklere mezoterapi kokteyli uygulanıyor. Bu işlem sayesinde, temizliği yapılan cilde doğal vitamin desteği sağlanıyor ve bir biostimülasyon olan lazer ile kan dolaşımı hızlandırılıyor. Tüm işlem toplam yarım saat sürüyor.

Düzenli olarak ozon temizliği ve vitamin takviyesi yaptırarak, saçınızın çok daha hızlı uzamasını, parlak ve sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. Detoks paketi, haftada 1–2 seans olmak üzere, toplam dört seansta etkili sonuçlar vaat ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here