9.9 C
İstanbul
Çarşamba, Mart 13, 2024

İletişim

Özel Yolcu Uçağı Kiralama Hizmetleri

Özel yolcu uçağı kiralama hizmetleri sayesinde toplu organizasyonların hava yolu seyahatleri daha rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleşmektedir. Konferans, iş görüşmeleri, spor takımlarının seyahatleri, devlet erkanının başka ülkelere yaptıkları çıkartmalar ve daha fazlasında özel yolcu uçağı kiralama büyük bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarifeli uçak seyahatleriyle toplu iş görüşmesi veya spor takımlarının kamplarına ulaşması gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu gibi durumlarda çözüm olarak Plures Havacılık tarafından özel yolcu uçağı kiralama hizmeti devreye girmektedir.

Müşterilerin memnun kalacağı şekilde hazırlanan özel uçaklar, konfor, ikram ve hizmet bakımından lüks sınıf itibarla karşılanırlar. Uçuş saatlerinden, kalkış ve iniş lokasyonlarına kadar her şeyin müşterinin iradesinde olan hizmette, uçuşun güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli tedbirler alınır. Konferans, fuar veya bayi gruplarından, özel etkinlikler düzenleyen firma ve kurumlara kadar herkesin en iyi hizmeti alması noktasında Plures Air, deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla gerekli olan çalışmaları en doğru şekilde yapmaktadır.

ucak

Seyahatiniz çileye dönüşmesin!

Özel yolcu uçağı kiralama hizmeti sayesinde toplu yapacağınız seyahatler daha lüks ve zamandan kaybetmeden gerçekleşir. Ülkemizde bugün havacılık sektörünün daha da gelişmiş olması, havaalanlarının sayısının artmış olması, hava yolu firmalarının çoğalması, hava trafiğinin artmasına neden olmuştur. Bu gibi nedenlerden dolayı tarifeli uçaklarda gecikmeler, seferlerde aksamalar meydana gelmektedir. Toplu seyahat edecek kişilerin bu gibi sorunlu tarife uçaklarından bilet alması maliyetleri yükselteceği gibi, verimli bir kalkış ve iniş sürecinin de yaşanmamasına sebep olur. Bunun yerine Plures Air aracılığıyla özel yolcu uçağı kiralama hizmetine başvurmaları, kendi inisiyatiflerinde olacak bir hizmetin mümkün olmasını sağlar. Diğer tarifeli uçuşlarda ise, sizin tasarrufunuzda olmayan bir durum söz konusudur. Plures Air ile, kalkılacak olan lokasyonun seçilmesi, en yakın havalimanına inilmesi gibi durumlarda müşteri etkin bir rol almaktadır.

Her şey müşteri memnuniyeti için!

10 yılı aşan hizmet deneyim ve aşkıyla müşterilerin hava yolu seyahatlerini daha ergonomik kılmak için uğraşıyoruz. Bu anlamda vermiş olduğumuz hizmetlerden en önemlisi olan özel yolcu uçağı kiralama,özel tur gruplarından, müzik ve orkestra gruplarına kadar pek çok kişinin memnuniyetini kazanmış ve Plures Air firmasını hedefine ulaştırmıştır.

Kaynak: http://www.ucakkiralama.info/ozel-yolcu-ucagi-kiralama.html

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar