Mesut Özil’den İnciler

0
629

Şampiyonlar Ligi’nde yarın sahasında Galatasaray’la karşılaşacak olan Arsenal’in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil’le yapılan konuşmada en çok konuşulan kısmı, Sarı-Kırmızılılar için söylediği övgü dolu sözleriydi.

Mesut, ” Galatasaray Avrupa’nın en büyük takımlarından birisi. Dünyada Türkiye denince ilk akla Galatasaray geliyor. Galatasaray Avrupa’da çok farklı oynuyor. Her sene Şampiyonlar Ligi’nde mücadele ediyor. Bazen o kadar iyi oynuyorlar ki, maçta ne olacağını kestiremiyorsunuz. Bunu İstanbul’daki Real Madrid maçında da yaşadık. Ama unutmayalım ki, Arsenal olarak evimizde oynuyoruz. Sahaya 3 puan için çıkacağız ve bunun için savaşacağız. Biz Galatasaray’ın çok tecrübeli bir takım olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Mesut Galatasarayın için ‘Çok tecrübeliler’ dedi ve “Şampiyonlar Ligi deneyimi olan Sneijder, Burak, Selçuk, uluslararası deneyimi olan Muslera, Melo gibi isimler var. İyi futbolla 3 puanı kazanmak istiyoruz ama ne olursa olsun ben Türk takımına karşı oynarken çok mutlu oluyorum, çok duygulu anlar yaşıyorum. Tekrar İstanbul’a geleceğim için çok sevinçli oluyorum.” diyerek sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here