Lcd Aparatı

0
1180
Lcd Aparatı

Lcd Aparatı, Hızla gelişen teknolojinin tv sektörünüde geliştirmesi ile lcd tv, plazma tv ve led tv modelleri üretilmeye başlamıştır.
Yaşantımızda önemli bir yer tutan televizyonların bu gelişimle birlikte kullanım alanlarıda artmıştır. www.lcdaparati.com sitesi müşterilerine bu tv modellerinin genişleyen kullanım alanlarında daha rahat kullanımı için askı aparatı, lcd aparatı teminini sağlamaktadır.
Plazma, Lcd, Led tv olarak 10” den başlayıp 65” e kadar duvar, tavan montaj imkanı ile sağa sola açı ayarı yukarı aşağı açı ayarı ve ileri geri hareket kabiliyetleri ile birçok lcd aparatı modelini sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz tüm montaj aksesuarları ile orjinal kutusunda teslim edilmektedir. Sitemiz üzerinden resimlerin üzerine tıkladığınızda ürünün tüm teknik özelliklerini detaylı olarak görebilirsiniz. Tamamı ithal olan aparat modellerimiz 5 yıl garanti kapsamındadır. Sipariş ile birlikte kargo teslimatı, ofisten teslim veya kapıdan teslim olarak tüm aparatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Lcd Aparatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here