Yeni Lazer Epilasyon Cihazı Buz Lazer

5
1056

Buz lazer epilasyon uygulamasını bugün sizlere baştan sona kadar ayrıntılı bir şekilde anlatıyor olacağız. Bu lazer elbette sizin bildiğiniz ve tüylerden kurtulmak için işlem yaptırdığınız uygulamanın aslında yeni adı diyebiliriz. Yani daha önceden de atışlar yapılarak yok edilmeye çalışma epilasyon sistemi gibi düşünebilir ama çok daha ilerlemiş ve çok daha kapsamlı bir hizmet veren uygulama olarak tanımlayabilirsiniz. Buz lazer uygulamasında kapsamlı olan ilk kısmı kesinlikle acı duymamanız olacak. Daha önce bir kez bile deneme yaptıysanız, epilasyonların acı verdiğini bilirsiniz. Eğer yaptırmadıysanız da, yakınınızda bulunan insanların çok acıyor sözlerinden korktuğu yaptırmamış olabilirsiniz ama artık bu işlem ile korkuya gerek olmadığını bilmelisiniz. Buz lazer uygulamasını yatırmak istediğinizde öncelikle anlaşma yapacak ve hangi bölgelere yaptırmak istediğinize karar vereceksiniz. Sonraki aşama ise sizlere verilen seanslara katılmanız ve eksiksiz olarak epilasyonunuzu yaptırmanız olacak. Buz lazer uygulamasının verdiği bu rahatlık ile artık ayaklarınız geri geri gitmeyecek ve masaj yaptırır gibi keyifli bir şekilde tüylerinizden kurtulmayı başarmış olacaksınız.

buz-lazer-epilasyon

Buz lazer nedir diye artık sürekli araştırma yapmak zorunda kalmayacaksınız. Sizler zaten bu uygulamanın acı vermediğini anladığınız an herhangi bir başka bilgiye dahi gerek duymuyor olacaksınız. Hatta bu uygulamanın çok daha kısa sürede bittiğini de yine sözlerimize eklemek isteriz. Buz lazer nedir ve diye baktığımızda sizlere ayrıntılı olarak bilgi almak için www.buzlazer.com adresinden yardım almaya başlayabilirsiniz. Siteye iriş yapınız ve hem buz lazer, hem de genel lazer sistemleri ve yöntemleri ile ilgili tüm ayrıntıları yakalamış oluverin. Buz lazer nedir diye hemen meraklarınızı giderin ve siteye giriş yaparak cihazların hem daha ayrıntılarını okuyun hem de aynı zamanda cihazların görüntülerini de izleyerek nasıl bir teknoloji işle çalışacağınızı anlamış oluverin. Sizlerde hemen uygulamaya dahil olmak için görüşmeye başlayınız ve tüylerden kurtulma seanslarınıza başlamış olun. Buz lazer nedir ve ücretleri hakkında da bu site sizlere oldukça yardımcı olacak ve kendinizden emin bir şekilde cihazdan şüphe duymayacak şekilde uygulamaya dahil olabilirsiniz

5 YORUMLAR

 1. Ben geçenlerde yıllardır erteledigim koltuk altı lazer epilasyon uygulaması için en son teknoloji Buz Lazer epilasyon sistemini denedim ve gerçekten acısız ve ağrısız, daha bir hafta oldu şimdilik sonuç gayet iyi ilerleyen günlerde gelişmeleri kendi blogumda yazacağım.

 2. Herkese selam ben geçen gün tüm bacak lazer epilasyon uygulaması yaptırdım bir klinikte, daha önce Alexandrite lazer epilasyon yaptırmıştım ancak tetikleyen yapmış ve daha fazla kıl çıkmıştı, yeni yöntemin adı, Buz Lazer epilasyon, cok kısa sürdü seans ve gerçekten masaj yapılıyormuş gibi hissettim, çevremde birkaç arkadaşımdan duymuştum acısız ve etkili olduğunu ve denedigim için söylüyorum bu sefer istenmeyen kıllarımdan tamamiyle kurulacağım gibi geliyor.

 3. Ocak sayısında Buz Lazer teknolojisiyle ilgili bir reklam gördüm, yeni bir lazer epilasyon teknolojisi, acısız ve ağrısızmıs, internetten araştırdım yorumlar gayet iyi en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum.

  • Merhabalar Neriman Hanım,

   Sitelerindeki “Nerede Yaptırabilirim ?” kısmında Ankara’da 2 klinikleri var. İletişim bilgileri;
   Dr. Buket Yıldırım: 0312 285 75 08 – 0532 300 58 25
   Ankara Soprano Kliniği: 0312 432 12 62

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here