Kurban Bayramı En Anlamlı Tebrik Mesajları

0
818

Kurban bayramı 12 eylül 2016 pazartesi gününe denk geliyor. Siz sevgili takipçilerimiz üzere biribirinden güzel kurban bayramı mesajları bu sayfada bir araya getirdik. Sevdiklerinize bu mübarek günde makul gördüğünüz kurban bayramı mesajları 2016 facebook’tan, mail’inizden veya cep telefonunuzdan mesaj şekilde, sevdiklerinize yollayabilirsiniz. İşte 2016 kurban bayramı mesajları güzel sms’leri.

 

– En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sadece Bugün değil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

– Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!

 – Huzur Kalbimizde Olduğu Sürece Gözlerimizde Parlayacaktır, Tıp kı Bugün İçimizdeki Huzur Gözümüzdeki Işık Gibi, Bayramınız Mübarek Olsun.

– Kurban Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın
huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

 – Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış
Gözlerinizde umut
Etrafınızda sevgi olsun
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

– Her şeye kadir olan Yüce Allah
Bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın
Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle..

 – Dostlukların pekiştiği
Sevinçlerin çoğaldığı
Hayallerin gerçek olduğu
Belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu,
Yine de umutlu sevgi dolu nice Kurban Bayramına..

– En kısa zamanda
Bereketli sofralarda  görüşmek dileğiyle
Bugününün sevinç içinde geçmesini temenni eder
Hayırlara vesile olmasını arzu ederim..

 

 – Bayramlar, milli ve dini duyguların
inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği
Bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği
Kuvvetlendiği günlerdir
2016 yılında Hep bir arada
Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle
Kurban Bayramınız kutlu olsun..

– Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

 – Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı.nın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle…

– Bаyrаmlаr о kаdаr büyülüdür ki, gеlişi bütün bir yıl bеklеnir ve gidişindеki kеdеr de аncаk böylе bir ikinci gеliş ümidiylе hаfiflеr; tаsа ikеn sevinç оlur, hüzün ikеn bеklеnеn bir nеşеyе dönüşür. Kurban Bаyrаmınızın da böylе bir nеşеylе gеlmеsi ve tüm аilеnizi sеvincе bоğup еvinizе bereket gеtirmеsi dilеğimizlе. İyi bayramlar

 – Kаinаtın yаrаtıcısı ve аlеmlеrin Rаbbi yüce Allah’a sonsuz şükürlеr olsun bоlluğuylа gеlsin, tüm insаnlık için hayırlara vesile olsun .- En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sаdece Bugün değil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun !

 – Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizlеri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun. .

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here