Konsere Girerken Para Değil Mama Verdiler

0
1134

Edirne’de yapılan bir konsere giriş kedi ve köpek maması ile yapıldı. Çünkü konser sokak hayvanları yararına düzenlenmişti.

Sokak hayvanları için düzenlenen konsere gelen izleyiciler bilet yerine köpek ve kedi mamaları vererek girdiler. Edirne Saraçlar Caddesi’nde düzenlenen konseri “Edirne Patileri” grubu düzenledi. Konser için gelenler kapıda bekleyen görevlilere getirmiş oldukları kedi ve köpek mamalarını verdiler. Yanlarında mama getirmeyen izleyiciler ise konserin yapılmış olduğu alanın kapısında kurulan standlarda satılan köpek ve kedi mamalarını alarak konsere girdiler.

Grup üyeleri yaptıkları açıklamada gerçekleştirdikleri konserin “Parayla değil mamayla” sloganı kapsamında sokak hayvanları için düzenlendiğini belirttiler. Ayrıca organizasyon için sosyal medyada örgütlendiklerini ve katılımın beklentilerinin üzerinde gerçekleştiğini belirttiler. Bu konser sonrasında toplanan mamaları besleme yerlerinde sokak hayvanlarına vermek için de ayrıca bir etkinlik düzenleyeceklerini ve bu etkinliğe de katılımın olması gerektiğini belirtti  “Edirne Patileri” grubu üyeleri.vvvv

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here