Kırışıklık Bayanların Korkulu Rüyası Olmaktan Çıkıyor

0
1169

Cildimizin her zaman bebek cildi yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğünde olmasını hayal ederiz… Lakin cildimizin dış etkenler karşısında her zaman bu şekilde kendini koruması mümkün değildir! Dış etkenler doğrultusunda cildimizde oluşan deformasyonlardan en korkutucusu kırışıklıklar.

Yüzünüzün kâbusu kırışıklık

Kırışıklık cildimizin nemini kaybetmesi sonucundan oluşan bir doğal deformasyondur. Kırışıklık görünümünü azaltmak veya engellemek amacı ile ağrılı ve zaman alıcı tekniklerle uğraşmanıza Vshape sayesinden gerek kalmadı. Vshape tekniği sizi kırışıklık görünümlerinden kurtarmak ile kalmayıp ağrılı cerrahi operasyonlar ve içeriğinin ne olduğunu bilmediğimiz çeşitli kozmetik ürünleri uğraşmaktan da kurtarıyor.

Kırışıklık Tedavisi imkansız değil

Kırışıklık tedavisi için bayanlar yıllardır ağrılı cerrahi operasyonlara ve neredeyse bir servet ödedikleri ne olduğu bilinmeyen kozmetik ürünleri savaşmak zorunda kaldılar. Kırışıklık tedavisi içi çığır açan bir teknoloji olarak gösterilen Vshape ile gençleşmeye sadece 20 dakikanızı Vshape ayırmanız yeteli olacak ve sonucunda gözle görülür olumlu sonuçlar alarak mutluluğun keyfini sürmek size kalacak. Vshape ile kırışıklık tedavisi için yapmanız gereken tek şey 2 hafta aralıklar ile sadece 20 dakikalık kısa süreli seanslara katılmak. En fazla 4 seans ile ömrünüzün sonuna kadar kırışık tedavisi derdinden kurtulmuş ve yepyeni genç bir cilde kavuşmuş olacaksınız.

Yüz germe ameliyatı ve sonrası

Yüz germe ameliyatı kırışıklık ve sarkmalardan kurtulmak için en ağrılı ve zahmetli geçici bir yöntemdir. Yüz germe ameliyatı yaşlanmayı durdurmayıp adeta yüzünüze geçici bir photoshop yapmaktadır. Yüz germe ameliyatı sırasında katlanmak zorunda kalacağınız ağrılar sadece o gün ile sınırlı kalmayıp haftalarca sürmektedir. Yüz germe ameliyatı sonrasında hem ağrılara hemde bakım zahmetlerine dayanmak zorunda kalırsınız. Ameliyatsız, ağrısız ve zahmetsiz kırışıklık görünümünden kurtulmanın mümkün olmadığını düşünüyorsanız Vshape teknolojisi ile henüz tanışmadınız demektir. Vshape teknolojisi Yüz germe ameliyatı işlemini çağ öncesinde bırakmayı hedefliyor. Vshape teknolojisi ile yüz gerdirme de ağrı yok lokal anestezi ve sonrasından hayatınızı olumsuz etkileyecek hiçbir şey yok. Vshape teknolojisinin sizin hayatınızdan aldığı tek şey 20 dakika gibi kısa bir zaman ve sonrasında verdiği mutluluk ömür boyu unutulmayacak bir hediye.

yuzgerme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here