Kil Maskesi

0
756

Kadınlar için ciltleri ve güzellikleri her şeydir. Özellikle yapılan bakımları harfiyen uygulamak ve doğru sonuçları alacağını bilmek onların en sevdiği akışlardan biridir. Her zaman nedense yapılacak kil tarifleri çok yüksek paralara alınırmış gibi varsayımlar oluşturuyor. Oysa bu kil maskesini sizler evlerinizde rahatlıkla yapabilir ve çok çok uygun maliyetlere hazır edebilirsiniz. Hatta birçok malzemeyi halı hazırda evinizde dahi bulabilir ve hiç ücret ödememiş olursunuz.

Kil maskelerinebir göz attığımızda en kolay tarifi sizler ile paylaşmak istedik. Bu tarifte siz e gerekli olacak olan bir çay kaşığı kadar kil, bir ça kaşığı kadar aspirin tozu ve yine aynı ölçüde limon suyu.
Bu malzemeleri karıştırarak cildinize sürüyor ve daha sonrasında ortalama 20 dakika sonra yıkıyorsunuz. Bu hem cildinizi yeniden canlandıracak hem de komple bir yüz bakımı almış olacaksınız.

Tarifte olan kili ise aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Kil maskesi yapmak istiyorum dediğinizde zaten hemen hemen tüm aktarlar sizlere aynı ürünü verecek ve sizlerde bu tarifleri evde çok kolay birkaç dakika içinde hazırlayarak kullanabileceksiniz.

Bizler bu kil maskesini sizler için cilt.net adresinden aldık.  Gördük ki daha o kadar başka malzemeler ile de kil maskesi yapılıyor ki, sizlerde yararlananın ve istediğinizi yapın istedik. Bu sebeple kil maskelerinin devamını vereceğimiz adreste bulabilirsiniz. Kurallara uyarak hazırlamalı ve taze olarak kullanmalısınız.

Kaynak  http://www.cilt.net/kil-maskesi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here