Kalitenin Adresi Dolce Gabbana

0
3527

Domenico Dolce ve Stefano Gabba tarafından piyasaya sürülmüş İtalyan markasıdır. (1985) Marka adını modacıların isimlerinden almıştır. Kurulduğu yıldan itibaren bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Dolce Gabbana özellikle gece kıyafetleriyle müşterilerin ilgisini çekmiştir.

Bayanlar müşterileri için iddialı, gösterişli ve renkli kesimler tercih etmektedir. Erkek müşteriler için genellikle sadeliği göz önünde bulundurmuş, zarif takımları ve cesurdan başlayıp kaçık denebilecek modellere uzanan günlük giysiler bulunmaktadır.

Giyimden farklı aksesuar ve takı pazarında da büyük rolü vardır. Ürettikleri parfümlerle takılarla, gözlüklerle dünyaya nam salmışlar ve Dolce Gabbana piyasa değerini 700 milyon Euro ya kadar çıkarmışlardır.

Dolce Gabbana ve Satışı

Maliyeti bakımından belli kesimin satın alabileceği ürünlerdir. Fiyat olarak pahalı olması sizi aldatmasın kaliteli kumaşları ve hakkını veren üst düzey ürünleri ile dünyaya nam salmış bir marka olmasını es geçmeyin.

Dolce Gabbana ürünlerini her yerde bulursunuz ama dikkat etmeniz gereken ülkemizde dünyaca ünlü markanın dünya da en fazla taklidi yapılan markalar arasında olmasıdır. Bunun nedeni herkesin Dolce Gabbana’yı giymek istemesi ve fiyatının pahalı olmasından dolayı insanların imitasyona yönelmesidir. Unutmayınız Dolce Gabbana’nın orijinal ürünleri üstün kalitesiyle sizlere sunmaktadır.

Güvenilir bir yer arıyorsanız https://www.beymen.com/c_dolce–gabbana_3488  orijinal ürünleri sipariş verebilir. Güvenlik açısından Beymen gibi üstün hizmetleri olan bir internet sitesinden rahatlıkça alışveriş yapabilir ve hızlıca teslim alabilirsiniz. Dolce Gabbana moda ve aksesuar alanında sunduğu ürünlerle adından sıkça bahsettireceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here