Kadınlara Özel Bir Site

0
1031

Merhabalar değerli takipçilerimiz, bu yazımızda özellikle bayan ziyaretçilerimizi ilgilendirebilecek, onlar için çok faydalı olabilecek bir kadın sitesinden bahsedeceğiz.

Alt tarafta sizlere hakkında bilgiler vereceğimiz Hanimefendi.com adlı site, adından da anlaşılacağı gibi yalnızca hanımlara özel bir site. Genç veya yaşlı olmanız farketmeksizin, eğer cinsiyetiniz bayan ise bu siteden oldukça faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Yalnızca kadınların üye olabildiği site, 2 ayrı bölümden oluşmaktadır. Kadın portalı ve Kadın forumu adlı iki farklı konsept ile, bayanların birbirleri ile sürekli iletişim halinde olmaları amaçlanmış, bunda da başarılı olunmuştur.

2006 yılından beri bir çok bayanın kendisine onlarca dert ortağı bulduğu, içeriğinde yemek tarifleri, indirim haberleri, alışveriş dünyasından haberler, trend giyim modelleri, gelinlik modelleri, hobi dünyası, saç modelleri ve kadınların ilgi duyacağı bir çok içeriği barındıran sitede, ayrıca üyeler arasında mesajlaşma bölümleri de yer almaktadır.

Kadın portalı bölümünde ise saç bakımı, güzellik, aile içi ilişkiler, eğitim ve sağlık gibi konularda, uzman editörlerin hazırlayarak yayınlamış olduğu güncel bilgilerin yer aldığı makalelere ulaşabilir, konular ile ilgili sorularınızı site editörlerine yöneltebilir ve cevap alabilirsiniz.

Tüm hanımlara sağlıklı ve mutlu günler diler, Hanimefendi.com adlı siteyi ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here