İwhite İle İnci Beyazlığında Dişler

0
1068
diş beyazlatıcı

Diş beyazlatma teknolojisi ile üretilmiş bir ürün olan iwhite Professional tasarımı ve* beyazlatıcı etkisiyle dişler üzerinde* kalıcı olarak beyazlama sağlayan* İwhite Dişleri beyazlatarak* gün boyu ağız içinde gerekli olan hijyeni ve bakımı sağlar.Piyasadaki en etkili diş beyazlatma kiti İwhiteile tüketilen gıdalar ve çevresel faktörler ve diş bakımı eksikliğinden oluşan diş sararmalarından eser kalmayacak.

diş beyazlatıcı

 

 

Kullanımı ve uygulaması oldukça kolay ve pratik olan İwhite benzersiz formülü ve sayesinde diş lekelerinde kalıcı ve etkili çözümler sunar. İwhite piyasadaki cep yakan beyazlatma ürünlerinden farklı olarak* her bütçeye uygun fiyata satılmaktadır. İwhite ile çuvallar dolusu para dökmeden istediğiniz inci beyazlığındaki dişlere sahip olacaksınız. İwhite kampanya fiyatı ile piyasada 79 tl olarak satılmaktadır.

Evet yanlış duymadınız. İwhite ile sadece 20 dakikada* kat ve* kat daha beyaz bir gülümsemeye sağlıklı bembeyaz dişlere* kavuşacaksınız. İnci parlaklığında bembeyaz dişlere sahip olmak İwhite ile artık mümkün. Çünkü İwhite Diş yüzeylerinde yıllar içinde birikmiş lekelerde düzenli diş üzerinde oluşan lekelere karşı etkili ve kalıcı çözümler sunar. İwhite eczanelerde de satışa sunulmuştur.

Kaynak: http://iwhite-dis-beyazlatici.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here