İvana Sert Bugün Ne Giysemden Ayrildi mi ?

4
2448
Bugün Ne Giysem

İvana Sert Bugün Ne Giysemden ayrildi mi ?, soruları çok fazla gelmeye başladı daha öncesinden ivana sert ile ilgili bir kaç haber girmiştik.  Maddi sıkıntılar nedeniyle kanal yönetimi programı bitirme kararı aldığı açıklandı, çekilen bölümler bittikten sonra yayından kaldırılacak dendi.

Ama bunlar henüz kimseye açıklanmadı sanıyoruz ki kimsenin haberi yok herkes bugün avana sert neden yok, ivana sert bugün ne giysemden ayrıldı mı diye sorular gelmesi üzerine tekrardan açıklama yapmak istedik.

Yarışmacıların şık olmak için uğraştıkları programın jüriliğini Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Hakan Akkaya ve Ivana Sert üstleniyordu.

İvana Sert Neden Yok bağlantısından ulaşabilirsiniz.

İvana Sert Bugün Ne Giysemden Ayrildi mi ? Hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. İvana Sert Bugün Ne Giysemden Ayrildi mi ? konusu hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmak istemez misiniz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan paylaşabilirsiniz.

  2. Ivana Sert, Özge Ulusoy, Hakan Akkaya Çağla Şikel ulan biride demiyor ki ivana şurda burda kimseden çıt çıkmıyor demek ki para meselesi ağızlarından ivanayı düşürmüyorlar ama o kadar mert biri parayı alamayınca programa çıkmıyor en azından diğer bizimkiler ekranlardan ayrılmıyorlar…..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here