İstanbul Beko Servis Merkezi

0
1099

No Frost buzdolabı teknolojisini bu sektöre kazandıran ve birçok beyaz eşya firması için rol model niteliği taşıyan özel bir firmadan bahsetmek istiyorum. Beyaz eşya devlerinden olan Beko yalnızca ürün satışı ile değil servis hizmetleri ile de benden tam puan almayı başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Beko markasına güvenme konusunda haklı olduğumu düşünüyorum çünkü yıllardır kullandığım ürünlerim ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım, elbette ufak tefek sorunlar zaman zaman başımı ağrıttı ancak hangi teknolojik ürünü kullanırsanız kullanın bu tarz sorunların meydana gelmesi çok normal bir durumdur.

Profesyonel bir kullanıcı olduğumu düşünüyorum ve bunun yanı sıra bilinçli bir tüketici olduğumu da söyleyebilirim. Özel Beko Servis firmasından aldığım hizmetler doğrultusunda bu bilinçli kimliğimi de ön plana çıkarıyorum çünkü bazı insanlar gibi ürünüm sağlıklı neden servis hizmeti alayım düşüncesine sahip değilim!

merkez-servis

İstanbul Beko Servis Merkezi şeklinde bir arama ile sizler de benim hizmet aldığım bu özel firmaya ulaşabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

444 1 494 olarak karşınıza çıkacak olan Özel Beko Servis Numarası, haftanın her günü aktif olarak hizmet vermektedir ve profesyonel çağrı merkezi ekipleri adres bilgilerinizi kayıt altına alarak servis hizmetlerine start vermektedir. Beko marka tüm ürünlerinizi bu ekibe teslim edebilir ve gözünüz kapalı servis hizmeti alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here