İndirimli Fethiye Tekne Turları

0
589

Nisan ayından Kasım ayına kadar süren mükemmel bir fırsat var karşınızda. Oldukça geniş bir sezon ve her gün hareketli tur seçenekleri ile siz kendiniz için en uygun tarihi belirlediğiniz zaman mükemmel tur seçenekleri arasından en uygun olanı yakalamış olacaksınız. Size sunulan en güzel hizmet seçenekleri arasından Fethiye Tekne Turlarını seçtiğiniz zaman yanında pek çok güzel seçeneği değerlendirebileceğiniz adres tabi ki Gezinomi.

Fethiye Turu birbirinden güzel hediyeleri ile sizi bekliyor. Siz sadece tur satın aldığınız zaman içerisinde yer alan Jeep Safari, Dalyan Tekne Turu, Kelebekler Vadisi Tekne Turu ve 12 Adalar Tekne Turu size hediye edilecektir.

Bu mükemmel Fethiye Turu planına dahil olduğunuz zaman sizi ne kadar eğlenceli zamanların beklediğini anlayacaksınız. 5 gece 6 gün süren harika tur seçenekleri ile siz de mavi ile yeşilin en güzel uyumuna şahit olacak, denizin güzelliklerinin keyfini yaşayacaksınız.

İlk gün Fethiye denizinin güzelliklerini yaşayacaksınız ardından gece dinlenin çünkü mükemmel seçimleri ile size en güzel hizmeti verecek olan bir tura katıldınız. 2.gün kahvaltının ardından mükemmel bir jeep safari turu seçimlerinizi bekliyor. Fethiye’nin muhteşem doğasının güzelliğini keşfedeceksiniz. 3. Gün ise Dalyan’a gideceksiniz. Böyle bir doğa güzelliği ile size mükemmel olanı sunacak olan Fethiye turları, tüm Dünya’nın güzelliğine hayran kaldığı özellikleri ile sizi konuk edecektir.

Fethiye Tekne Turu ile 4. Günde sizi koyların büyüleyici güzellikleri karşılayacak. Kelebek vadisinden hiç keşfedilmemiş el değmemiş bir güzelliğe şahit olacaksınız. Ardından tüm günün güzelliğini yaşadıktan sonra dilerseniz akşam güzel bir Fethiye turuna alışveriş için çıkabilirsiniz. Çünkü sırada 5.gün var.

12 adalar tekne turu ile başlayacak olan bu güzel turun son gününde yine doğanın en cömert halini göreceksiniz. Ve artık son gün de 12 de dönüş yolculuğunuz başlayacak. Doğayı seviyorsunuz ve ne kadar güzel olduğunu bir kere de Fethiye de görmek isterseniz işte size yılın en güzel seçimleri ile can alıcı güzellikleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here