Hesaplı Havuzlu Paspas Ürünleri

0
409

Bazı insanlar için otomobilleri çok değerlidir. Her tür bakımını ve temizliğini yaparlar, çeşitli aksesuarlarla arabalarının görünümünü zenginleştirirler. Bakımı yapılan araçların ömrü uzar, ayrıca otomobilinizi satmak istediğinizde değerini yükseltir. Bu şekilde, hem sürüş zevkinizi ikiye katlarsınız, hem de aracı elinizden çıkarmak istediğinizde karlı bir şekilde satış yapma olanağı bulursunuz.

arabapas

Aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuar ürünlerinden biri de, havuzlu paspas. Havuzlu paspas nedir diye soracak olursanız anlatalım, otomobilinizin zemin kısmını temiz tutarak, içecek ve yağ gibi şeylerin dökülme durumunda kirin alt kısma geçmesini önleyen bir üründür. Havuzlu paspas ürününün  aşamasında kullanılan havuz sistemi, aracın içini toz ve çamurdan korur. Bu şekilde, havuzlu paspas üzerine biriken kiri kolaylıkla temizleyerek, aracınızı korumuş olursunuz. Havuzlu paspas ürününde, çamur tutacak şekilde oluklar tasarlanmıştır. Otomobilinizin marka ve modeline uygun bir şekilde dizayn edilen bu ürün, aynı zamanda kesilebilir. Yani, fazla kısımları atarak aracınızın biçimine uygun bir şekil verebilirsiniz. Havuzlu paspas kullanışlı mı, evet. Çünkü normal paspastan farklı olarak, havuzlu kısmı kiri ve sıvıyı biriktirir. Kolaylıkla temizlenen bir üründür.

Havuzlu paspas fiyatları için, arabamaraba.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Evidea, her tür otomobil aksesuarını, bakım ve temizlik ürününü satın alabileceğiniz bir alışveriş portalı. Sitede, Citroen, Hyundai, Renault, BMW, Dacia, Kia, Toyota, Audi, Fiat, Nissan, Volkswagen, Ford, Opel, Chevrolet, Skoda, Honda, Peugeot, Mercedes ve Suzuki gibi pek çok markaya uygun havuzlu paspas ürünleri satılmakta. Oldukça hesaplı alışveriş imkanları sunan sitede, oto iç ve dış aksesuarları, perde ve güneşlik, oto kılıfları temizlik ve bakım ürünleri, elektronik ürünler gibi pek çok çeşit aksesuar malzemesi satılmakta.  Arabamaraba’dan alışveriş yapmak çok kolay. Siteye üye olarak, istediğiniz ürünleri sepete ekliyorsunuz. Sonrasında, kredi kartıyla ödeme yaparak sipariş işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Eğer dilerseniz, kapıda ödeme şansınız da var. Ürünler kapınıza kadar geliyor, hiç yorulmadan alışveriş yapma olanağı buluyorsunuz. Kredi kartıyla yapmış olduğunuz ödemeleriniz, Rapid SSL SITE SECURITY sistemiyle güvence altında. 75 lira ve üzeri alışverişlerde, kargo ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca, sitedeki fırsat ürünlerini de görmenizi öneririz.

Sitenin bu kadar hesaplı olmasının nedeni, burada sadece ürünün kendisine para veriyor olmanız, mağaza masraflarına değil. Bildiğiniz gibi, mağaza alışverişlerinde, etiket fiyatının büyük bir kısmı, mağaza giderlerine gitmekte. Arabamaraba’da yapacağınız alışverişlerde, sadece satın alacağınız ürün ve kargo ücreti var. Üstelik, 75 lira üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here