Herşeyi Bilen Kadın Oyunu Online Oyna!

0
1862
herseyi-bilen-kadin

Uzun zaman önce bir firmanın kampanya olarak yapmış olduğu “Her şeyi bilen kadın” oyunu oldukça ilgiyle karşılanmıştı. Oyun o kadar güzel bir alt yapıyla hazırlanmış ki, aklınızdan tuttuğunuz bir nesneyi, karşınızdaki kadının size sorular sorarak, bu nesneyi bilerek size söylemesi üzerine kurulmuştur.

Tuttuğunuz nesneyi bulmaya yönelik sorular soran, ancak bulabildiğini hissettirmeyen bu oyun ile çok keyif alacak ve çevrenizdekilere tavsiye edeceksiniz. Ancak anlatmadan geçemeyeceğim bir durum var ki herkesle paylaşmak isterim. Bu oyun ilk ortaya çıktığında arkadaş çevremizde ufak bir şaşkınlık yaşadık, herkes birbirine herşeyi bilen kadın oyununu tavsiye ediyor, her oynayan evet bildi diye birbirleriyle bu keyifli dakikaları paylaşıyordu. Her arkadaş çevresinde mutlaka onlardan bir tane olan ve hiçbir şeyi kabul etmeyen, her şeyde iddialaşan arkadaşlarımız çoktur. Bizimde arkadaş çevremizde bulunan bu arkadaşımız bu oyunun mümkün olmadığını herşeyi bilen kadın oyunu sandığınız gibi şaşırtıcı değil gibi söylemlere başladı ve bende oynadım ama benim tuttuğum nesneyi bilemedi gibi bir havalara girdi nedense. Sonra bizlerde merak ederek ne tuttuğunu sorduk ve o zaman durumun ne olduğunu anladık. Bizim zeki arkadaşımız internetten nadir bulunan şeyleri araştırmış ve aklına tropikal meyveler gelmiş bu meyvelerden Rumendia, Baobab yemişi , Mangosteen gibi ismi sanı duyulmamış meyse isimlerini tutarak bu oyunun her şeyi bilen kadın olmadığını savunmuş.

herseyi-bilen-kadin

Bunu anlatmamdaki sebep ise herşeyi bilen kadın oynamak istiyorsanız bu gibi isimler aklınızdan tutarak bu oyundan keyif alamayacağınızı belirtmekti, kısacası bu oyunla iddiaya girip bilemedi işte gibi duygulara kapılmadan gerçekten keyif alarak oynamanızdır. Bu arada bu oyunu ulaşmak biraz zor olduğu için www. oyun.pchayat.com sitesinden dilediğiniz zaman keyifle oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here