Google+ Plus Username Alma

0
2562
google + plus

Google+ (Google Plus) hesabınıza kısa isim almak istiyorsunuz ama bir türlü nasıl alındığını bulamadınız mı? O zaman tam size göre bir yazı hazırladım Google+ hesaplarınızı kısa isminizi almayı sizlere gösteriyorum. Google Plus yeni kurulmasına rağmen sanırım hala geliştirme üzerinde çalışıyorlar ve bunu kullanıcılara yansıtmıyorlar bu yüzden bir çok kullanıcı bunu yapamıyor olması çok normal.  Size bireysel ve kurumsal hesaplarınız için 2 ayrı öneride bulunacağım..

Aşağıda yabancı kaynaklardan bulduğum bir videoyu paylaşıyorum alternatif olarak çözüm üretmiş birisi bu çalışmada bir çok yerde kullanılıyor bu yöntemle kısaltıyorlar adreslerini sizde deneyebilirsiniz.

Google Plus Username alma videosu;

Kurumsal Firmalar için Google+ Kullanıcı Adı Alma

Eğer kurumsal bir firmaya sahipseniz veya danışmanlığını, sosyal medya hesaplarını yönetimini sağlıyorsanız işte yapmanız gerekenler.

Sayfaları açıyoruz ve tüm doğrulamaları gerçekleştiriyoruz ve başlıyoruz paylaşımlara aradan 3 hafta gibi bir süre sonra kendiliğinden size bir sekme çıkaracaktır ve kısa ismi almanız için öneri yapacaktır.

Diğer bir yöntem google çalışanlarından biriyle iletişime geçip kurumsal google+ hesabınızı ileterek istekte bulunabilirsiniz.

Google Plus Hesap ayarlarında kesinlikle username alma seçeneği yoktur boşuna aramayın.

google + plus

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here