6.4 C
İstanbul
Cuma, Mart 22, 2024

İletişim

Gıda Takviyesi Uzmanı Dr. Mustafa Eraslan

Dr. Mustafa Eraslan’ın adını alternatif tıpta duymaya başladık. Kimdir Dr. Mustafa Eraslan?
Dr. Mustafa Eraslan; 07.04.1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eğitim alanında orta öğretim sınavında gösterdiği üstün başarısı sayesinde iyi bir lisede okuyarak, liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine devam edip, bu alandaki başarılarının ilk adımlarını atmaya başlamıştır. 1989 tarihinde mezun olduğu üniversiteden sonra, bitkisel gıda takviyeleri çalışmalarında iyi bir başlangıç yapmıştır. Daha sonra Kibarlı markası ile bitkisel, doğal ürünleri oluşturmuştur. Bu ismin yaygınlaşması ile kullanıcı sayısı artmıştır. Kullanıcılardan gelen olumlu sonuçlarda bu ürünün hiçbir sorun oluşturmadığını, aksine birçok olumlu etkisi olduğunu ortaya koymuştur.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Nelerdir?
Dr. Mustafa Eraslan ürünleri; hiçbir yan etkisi olmayan, hiçbir zararı olmayan doğal ve bitkisel ürünlerden formüle edilmiş gıda takviyeleridir. Yaklaşık 2 milyon kişi tarafından kullanılan ürünler, kullanıcılara büyük fayda sağlamaktadır. 12 yaş ve üzerindeki kişiler tarafından kullanılabilen bu ürünler, hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılması uygun görülmemektedir. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri bitkisel ve zararsızdır. Bu anlamda ürünler gerekli yerlerden onay alınarak piyasaya sunulmuş, patentli ürünlerdir. İnsanların sağlığına yardımcı olduğu kanıtlanmış en iyi bitkisel takviyedir.

dr mustafa eraslan

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Güvenilir Midir?
Dr. Mustafa Eraslan öğrencilik yıllarında da derecelerle başarı göstermiş bir doktordur. Güvenilir kimliği ile ön plana çıkmış, dürüst bir doktordur. Bu sebeple birçok insan tarafından ürünleri kullanılmaktadır. Her kullanıcısından olumlu yorumlar alma başarısı göstermiş, örnek bir kişidir. Bu sayede Dr. Mustafa Eraslan birçok kişiye örnek olarak bitkisel gıda takviyesinin öncüsü olmuştur. Ancak orijinal ürünleri kibarlı ürünler adın altında toplayarak patentini alıp, kullanıcılarına sunmuştur. Mustafa Eraslan iletişim trafiğinin karşılanması için kurduğu çağrı merkezinde günde yirmi binden fazla çağrı almaktadır. Bu sebeple sormak istediğiniz sorular, merak ettiğiniz konularla ilgili müşteri temsilcileri ile görüşebilir, sipariş ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar