Frédéric Malle parfümleri Beymen Zorlu’da

0
695

Bana göre iki çeşit kadın vardır. Biri, benim gibi, parfüm meraklısı; evden parfüm sürmeden çıkamayan kadın. Diğeri parfümü -eğer unutmazsa- özel günlerde süren kadın… Siz hangisisiniz?

Benim gibiler trendleri yakından takip ederler, son çıkan parfümleri alınacaklar listesine yazarlar… Bir de imza kokuları vardır ki, kokusundan onun geldiğini anlarsınız. İşte şimdi size imza parfümlerin yaratıcısı Fransız Editions de Parfums Frédéric Malle’den bahsetmek istiyorum. Onun parfümleri tam parfüm tutkunlarına göre, paha biçilemez dediklerinden… Alışılagelmişin dışında bir anlayışla yoluna devam eden Malle, “Onlara kendilerini ve yaratıcılıklarını ifade edebilecekleri tam bir özgürlük alanı tanıyorum. Bu sayede tasarımcılar, ellerindeki son teknoloji ve ender bulunan esanslarla kendi sınırlarının ötesinde hayallerini gerçekleştirme imkanı buluyorlar. Gereksiz ya da dekoratif olan her şeyi eleyerek esas olana geri dönüş ilkesiyle parfümlerimizi üretiyoruz” diyor.

Frédéric Malle parfümleri Beymen Zorlu’da
Tasarım sürecinde büyük bir titizlikle çalışılan Frédéric Malle’de her koku önce fikir olarak ortaya çıktıktan sonra tasarımcılar kusursuz dengeyi yakalayıncaya kadar en ince detayına kadar parfümün içeriği üzerinde çalışıyor. Frédéric Malle parfümlerinin, kişinin bedenini kusursuz bir şekilde sarması tasarım sürecinin temelini oluşturuyor. Yaratıcı fikrin etkisini ve benzersizliğini kaybetmeden zenginleştiren tasarımcılar, kusursuz sonuca ulaşarak koleksiyonlarını üretiyorlar. Bu markanın ayrıcalıklı kokularını Beymen tutkunlarıyla buluşturuyor. Hayatımıza yenilikleri katan Beymen Zorlu mağazasında tüm koleksiyonun bulunduğunu ve seçim yapmanın da bir hayli zor olduğunu belirtirim. Şehrin cazibe noktası haline gelen mağaza, tüm yeni ürünlerle, güzellik tutkunlarına özel ürünleri zevkle sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here