Facebook Chip Satışı Yapanlar

0
916
zynga poker

2008 yılından beridir işlek olan chipcim.com sitesi ile facebookta son yıllarda çok oynanan zynga ve turn poker chiplerini satın alabilirsiniz. Bu işi yapan çok sayıda web sitesi vardır ve bunların bazıları gerçekten işini iyi yapar bazıları ise çıkar peşinde olup müşterileri maalesef dolandırmaktadır. Sizlere chipcim.com u önermemin amacı ise bu web sitesini kuran kişiler poker chip satışı konusunda çok iyiler ve tecrübeleri ile transferleri gerçektende iyi yapıyorlar. Chip satış işlemini nakit ve kredi kartı ile yapmaktadırlar ve kredi kartı ile işlemlerinde sonteklifi kullanmaktadırlar. chip satışı işleminde kredi kartı ile yapılan işlem sayıları 3000’e yaklaşmış olup hızla devam etmektedir.

Chip satış Sistemlerinde 7 kişi mevcut olup bunların 1 tanesi Yönetici, 1 Tanesi Webmaster ve 5 kişi müşteri memnuniyeti ve transfer işlerine bakmaktadırlar. Web sitelerinden istediğiniz zaman canlı destek ile aklınıza takılan soruları sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz. Ayrıca msn ve sitede bulunan telefon numarasını dilediğiniz zaman arayıp chip aktarımını başlatabiliriz.

Transferleri 3 şekilde gerçekleştiriyorlar ve eğer sizin istediğiniz bir aktarım biçimi varsa ve hesabınızda en az 500K chip varsa siniz istediğiniz şekle göre transferi gerçekleştiriyorlar. Ama 500K yoksa o zaman siz facebook hesap giriş bilgilerinizi veriyorsunuz ve aktarımı ortalama 15 dakika içerisinde gerçekleştirip size haber veriyorlar. Daha sonra sizin yapacağınız tek şey hesabınıza girip atılan chipi kontrol ettikten sonra mutlaka şifrenizi değiştirin ki atan firmada zor durumda kalmasın ve zaten kendileri aktarım bittikten sonra bu duyuruyu sizlere kendileride yapmaktadırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here