6.6 C
İstanbul
Cumartesi, Mart 9, 2024

İletişim

Erkek Göğüs Bölgesine Lazer Epilasyon

Kim demiş erkekler lazer epilasyondan korkuyor diye? Soprano Ice cihazı ile sunulan Buz Lazer sayesinde artık erkek göğüs bölgesine lazer epilasyon rahatlıkla yapılabiliyor. Özellikle kıl yoğunluğundan şikayetçi olan erkekler, spor yapan erkekler ya da daha hijyen olmak isteyen erkeklerde son yıllarda epilasyona oldukça ilgi göstermeye başladı. En çok talep gören bölgelerden biri de göğüs bölgesi oluyor.

Erkek göğüs bölgesine lazer epilasyon işlemi uygulanıyor ve oldukça başarılı sonuçlar alınabiliyor. Bu bölgedeki kıllar siyah ve sert olduğu için geçmişte ki teknolojik lazerler ile acı kaçınılmaz oluyordu. Oysa soğutma başlığı sayesinde acıyı yok eden buz lazer en hassas bölgelerden biri olan göğüs bölgesi için bile bir tedavi imkânı sunmuş oluyor.

Erkekler genellikle tüylerini tamamen yok etmek yerine seyreltmek isteyebiliyorlar. Kişinin istediğine göre bir tedavi olanını uygulanabiliyor. 18 yaşını yani aslında gelişimini tamamlamış her erkek dilediği gibi lazer epilasyon hizmeti alabilir. Ortalama 6 ile 8 seans arasında başarılı sonuçlara ulaşılıyor. Erkek göğüs bölgesine lazer epilasyon seansları ortalama 1 ile 1,5 ay arasında değişiyor. Kıllar yeniden çıkmaya başladığında yeni seansınızın geldiğini gösteriyor. Düzenli olarak devam ederek etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Erkekler genellikle lazer epilasyon hizmeti almak istiyor ama korkularından dolayı hep erteliyorlar. Buz Lazer sayesinde artık erteleme ya da kaygı duymak yok. Tek bir bölge ya da birden fazla bölge için hizmet alabilirsiniz. Modern erkeğin tercihlerinden olan lazer epilasyon sadece kadınların değil, erkeklerinde yoğun ilgisi altında. Tedaviye başladıktan birkaç seans sonra bile başarılı etkiler kendini göstermeye başlıyor. İster tüylerden tamamen kurtulun, isterseniz büyük oranda kurtularak seyreltme tedavisi uygulayınız. Hem ağrısız hem de yan etkisiz olan Buz Lazer ile artık erkeklerde hem görüntü hem de hijyen bakımından diledikleri rahatlığı yakalamış olacaklar.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar