En Moda Renkler Essie İle Tırnaklarınızda

0
640

Ünlülerin vazgeçilmez oje markası Essie, modayı defilelerden tırnaklara taşıyan 90 farklı renk seçeneği ve tırnak bakım ürünleri ile artık Türkiye’de. Mutluyuz!

ESRA ÖZÜBEK

Sınırları zorlayan bir renk paletine sahip olan Amerika’nın tırnak uzmanı Essie, 1981 yılında yaratıldı. Böylece, markanın kurucusu ve kreatif direktörü Essie Weingarten, renkler konusundaki yaratıcı bakış açısı ile Amerika başta olmak üzere tüm dünyanın en önemli tırnak markasını yaratmış oldu. Weingarten, ojelere sadece geniş bir renk yelpazesi değil, aynı zamanda Bahama Mama, Sugar Daddy gibi isimlerle adeta bir kişilik de kazandırıyor.

KATE MİDDLETON’IN DÜĞÜNÜNDE TIRNAKLARINI SÜSLÜYORDU
Marka, kraliyet ailesi mensuplarından Hollywood yıldızlarına kadar büyük bir hayran kitlesine sahip. İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in 1989 yılından beri favori rengi “Mademoiselle”; 2011 yılında İngiltere Prensesi Kate Middleton’ın da düğün gününde tırnaklarını “Ballet Slippers” süslüyordu. Tabii ki Essie’yi sevmemizin tek nedeni harika renkleri değil. Formülü çok dayanıklı, parlaklığını uzun süre koruyor ve son hızla kuruyor. En sevdiğiniz ojenizin siz daha onu bitiremeden bozulduğu hiç oldu mu? Essie’de bu sorun yok, çünkü ojeler tazeliklerini yaklaşık iki sene koruyorlar, ayrıca formüller sağlığa zararlı kimyasallar da içermiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here