Duvar Kağıdı ve Stickerlar

0
2470
sticker

İç mekanların renkliliği her geçen gün artıyor. Tek renk duvarlar evleri boş gibi gösterdiğinden olsa gerek günümüzde evlerde renkli duvar boyasına daha çok yer verilmeye başlandı. Duvarları renklendirmenin ise birçok yolu bulunmakta. Ya rengarenk duvar kağıtları, ya rengarenk stickerlar ya da rengarenk boyalarla cıvıl cıvıl her alanı farklı dekoratif duvarlar insanın içini ferahlatıyor.

Duvar stickerları modern bir hava yaratırken evde yaşayan kişinin beğenilerini de ele veriyor. Doğayı çok sevenler çiçek stickerları, araba tutkunları araba stickerları, müzik tutkunları müzik aleti stickerları, astroloji ile yakından ilgilenenler burç stickerları, hayvan severler hayvan stickerları, bir film kahramanı, bir nesne, bir inanç sembolleri duvar stickerı evlerde duvarlara dekoratif bir görünüm kazandırıyor. Bu stickerlara uygun ışıklandırma da yapılarak farklı bir mekan halini alıyor. En çok da çocuk odaları stickerlarla kaplanıyor.

sticker

Stickerları fazla renkli bulanlar ise duvarları renklendirmek için çareyi duvar kağıdında buluyor. Son teknoloji ile üretilen ve estetik bir tasarıma sahip olan duvar kağıtları modern, klasik, country, çocuk ve genç tarzındadır. Desen seçeneği ise yüzlercedir. Kağıt hammaddesinin yanında tekstil ve vinyl hammaddesinden üretilen duvar kağıtları da dekor amaçlı kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here