Dekor Deyince Akla Hemen Onun Adı Gelir

0
652

Eskiler bilirler Bisküvi reklamlarındaki slogan gibi yazayım istedim başlığı çünkü DEKOR sitesi ev dekorasyonları hususunda inanılmaz bilgiler veriyor. Bu bilgilerin yanı sıra bizler için oluşturdukları galeri üzerinden de, anlaşılabilir büyüklükte görseller sunuyorlar.

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle ev dekorasyonu işine harıl harıl giren insanlara yararlı konular olduğunu görüyorum. Mutfak dekorasyonu hususunda bilgiler isteyen kişilerin özellikle bu siteye girmelerinde fayda var. Sadece mutfaklar değil ünlü ve bilindik markalar olan Doğtaş mobilya, İstikbal Mobilda Perde modelleri… uuuu yaza yaza bitiremeyeceğim kategorilerde çok iyi konuları var.

Bu arada benim en bmüyük takıntılarımdan birisi daha doğrusu istediğim şeylerden birisi cıvıl cıvıl ve olabildiğine yeşillendirilmiş bir balkon. Bunun için küçük büyük balkon dizaynı konusunu özellikle incelemenizi tavsiye ediyorum. Yine bu site üzerinden aksesuara meraklı arkadaşlarımız, banyosunu yaptıracaklara fayans modelleri bebek odaları…. iyisimi siz hemen www.dekor.org adresine girin ne demek istediğimi anlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here