Çocuklar İçin Eğlenceli Oyunlar

0
827

Her yaştan kız çocuğunun severek oynadığı ve ilgiyle beklediği oyunlar online olarak ücretsiz oynanabilmektedir. Kız oyunları oldukça geniş bir kategoriyi barındırmaktadır.Makyaj oyunları,giydirme oyunları,yemek yapma oyunları,süsleme oyunları,boyama oyunları,resim oyunları,barbie oyunları,bebek oyunları,kuaför oyunları,zeka oyunları,winx kategorisi gibi bir çok seçeneğe sahiptir.

Minecraft oyunları, çok aşırı görsel kalitesi olmayan ancak sürükleyici özelliği ile insanların ilgisini çekmeyi başarmış bir oyun olarak dikkatleri çekiyor. Bu isim altında birçok farklı oyun modeli ile karşı karşıya olabilme durumunuz mümkün. Tabi ki oyunun görsel kalitesinden ziyade oynanış özelliklerinde ki kolaylık ve kalite, gerçek anlamda ilgi çekici ve gözlemlenmesi gereken bir husus olarak dikkatleri çekiyor. Çok fazla tercih edilmeyen bir oyun gibi görünüyor olabilir ancak internet üzerinde en çok tercih edilen ve hatta bilgisayar üzerine indirilen uygulamalardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.oyun, görselleri ile olmasa da oynanışlığı ve bölümlerdeki kalitesi ile insanları cezbediyor.

Savaş, macera, spor, strateji gibi daha birçok online oyunun yayınlandığı bu sistemler üzerinde genellikle çocuklar oyun oynasa da bu sistemler genç ve orta yaştan birçok kullanıcıya da hitap edebilecek oyunlar barındırıyor. Özellikle strateji ve bilgi oyunları konusunda son yıllarda online oyun oyna sitelerinde atılımlar görülüyor. Stratejik oyunlar oyna kategorisinde birçok candy crush benzeri ve bil ve fethet gibi oyunlar bulunuyor.

Takımlar genellikle İngiltere liginde yer alan takımlardan oluşuyor. Arsenal, Chelsea gibi takımları seçerseniz rakibe karşı şansınız daha da artacaktır. Hangi takımın forvetinin kafa toplarında daha başarılı olduğunu biliyorsanız rakibi yenmeniz o kadar kolay olacaktır. Kafa topu oyna oyunu başladığında iki kale ve iki karakter sahanın ortasına geliyor, düdükle birlikte top yukardan oyunların kafalarına doğru geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here