Çengelköy Emlak

0
1502

Çengelköy emlak, adından da anlaşılacağı gibi Çengelköy’de kiralık ve satılık emlak konusunda uzmanlaşmış bir sitedir. Kuleli Emlak, kurucu ortaklığını Hami Sarıyar, Ulvi Özcan ve Uğur Özcan’ın; yöneticiliğini Hami Sarıyar’ın yaptığı temelde boğazda, tek yetkili olduğu, TÜRKİYE genelinde hizmet veren emlak aracılık hizmetlerinde ticari faaliyet gösteren bir markadır. Başta Boğaziçi Anadolu Yakası ve Nato Yolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de; emlak alım satım ve kiralama hizmetleri konusunda, büyük/küçük ölçek gözetmeksizin, doğru fiyatta olmak ön koşulu ile destek veriyorlar.

Boğaziçi Anadolu Yakası daire piyasası, Çengelköy Natoyolu’nda Ağaoğlu My Home, Soyak Ayışığı Vadisi Evleri, Eston Kandilli Evleri, Kandilli Boğaziçi Evleri,Yeşil Çengelköy Sitesi, Çengelköyde Mesa, Çengelköy Orme Sitesi, Çengelköy 2001 Sitesi, Çengelköy 29 Mayıs Sitesi, Çengelköy Ata 2 Sitesi, Çengelköy Doktorlar Sitesi, Altınköy Sitesi, İlke 2 Sitesi, Çamlıca Ekşioğlu Evleri, Yavuz Türk Yeşil Yamaç Sitesi, Yavuz Türk Dalgıçkent Sitesi, Ferah Mahallesi, Tantavi Bölgesi aktif çalışma bölgeleridir.

Siz de Çengelköy kiralık veya satılık konut arıyorsanız Kuleli Emlak ile görüşerek sağlıklı bir konut bulabilir veya yatırım yapabilirsiniz.

Satılık yalı almak veya kiralamak istiyorsanız da SatilikYali.com’u da ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here