4.4 C
İstanbul
Cuma, Mart 22, 2024

İletişim

Bütçemizi Kar’a veya Zarar’a Dönüştürmek

Günlük hayatta bireysel ya da kurumsal gelirler ve nakit akışını en iyi şekilde değerlendirmek ve kar’a dönüştürmek herkesin temel amacıdır. Bu amaç her zaman Kar’la sonuçlanamayabiliyor. Bu aşamada bazen Zarar da yaşanabiliyor. Bu yüzden Zararı da Kar’a dönüştürmek için çeşitli stratejiler uygulayabiliriz. Bu konuda geliştirilmiş birçok kampanyalar, görseller ve satılabilir fikirler uygulanmaktadır. Bu fikirlerin yanı sıra bize bu anlamda yardımcı olan katılım bankaları en büyük destekçimizdir.

Katılım bankalarını diğer bankalardan ayıran en büyük artısı, faiz yerine Kar oranlarının ön planda olmasıdır. Bu bağlamda başta Türkiye olmak üzere, tüm İslam inancına sahip ülkelerde katılım bankacılığı ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde bu bankacılığı benimseyen ve bu yolda ilerleyen Bank Asya önde gelen kuruluşlardandır.

Yaşayış tarzımızı, toplum vicdanımızı da ön plana alarak Türkiye Finans katılım bankalarının da yapmış olduğu gibi faiz yerine kardan pay vererek gelir elde etme sistemini oturtmak günümüzdeki önemini arttırmıştır. Sizde bütçenizi arttırmak ve bunu inançlarınız doğrultusunda gerçekleştirmek istiyorsanız katılım bankalarından destek alabilirsiniz.

Katılım bankalarının şubelerini, adres telefon bilgilerini en doğru şekilde alarak www.katilimbankalari.com internet adresinden tüm detaylı bilgileri sağlıklı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar