BB Kremlerden Sonra Karşınızda BB Çay

0
686

Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesi için çayınızdan bir yudum almaya ne dersiniz? Şu sıralar Parisli kadınlar bunu yapıyor.
Esra Sevin

145 yıl önce Rusya’da doğan ve Paris tarafından evlat edinilen çay markası Kusmi, yeni çıkardığı bir çay ile farklı bir alana doğru kayıyor; güzellik. BB kremleri duymayan kalmadığına eminim -hatta bu kremlerin CC’leri bile çıktı -ve şimdi de BB çaylara merhaba diyebilirsiniz. Aynı BB kremler gibi cildi güzelleştiren bu çayın (burada Beauty Bevarage’in kısaltılmışı olarak kullanılıyor) isim annesi markanın Paris ofisinde çalışan bir kadın. Tatlı bir aroması olan çayın içinde antioksidanlar açısından tam bir hazine olan yeşil çay, A vitamini ve C vitamini açısından son derece zengin bir kaynak olan karahindiba ve yine güçlü antioksidanlar içeren kırmızı çay bulunuyor. Ve gelelim bu etkili karışımın faydalarına. Öncelikle cildin nem oranı artıyor ve cilt çok daha canlı ve parlak görünüyor, BB çayın marifetlerinden biri de bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlaması. Kusmi’nin CEO’su Sylvian Orebi çayın cildinizdeki etkilerini görmek için günde beş bardak içmenizi öneriyor. Çayın nefis tadı göz önüne alındığında bunu yapmak hiç zor değil.

Bu arada markanın hepsi birbirinden ilginç birçok çayı var. Sakinleştirici etkisi olan Cool, afrodizyak bitkilerden hazırlanan Sweet Love ve enerji veren Boos gibi. Paris’e yolunuz düştüğünde mutlaka bavulunuza birkaç tane bu çaylardan atmanızı öneriyoruz, özellikle de BB versiyonundan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here