11.5 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 18, 2024

İletişim

Bahçeli Ateş Püskürdü

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli Balıkesir’de halka seslendi.

AK Parti MYK Üyesi Siirtli Prof.Dr. Yasin Aktay’ın bir panelde dile getirdiği  “Türk ırkı diye bir şey yoktur. Türk bir sentezdir” sözlerine Devlet Bahçeliden çok sert tepkiler geldi. Yaptığı konuşmada Bahçeli: Türk diye bir şey yok deme ahlaksızlığını ve rezilliğini diline dolayanın Başbakan ve zihniyeti olduğunu belirterek, “Söz konusu bu isnada, bu seviyesiz laflara hıyanet yakıştırması bile az gelecektir. PKK’lı hainlerin aklına bile bu denli bir kara çalma gelmemiştir. Hiç kimse Türk yoktur diyemez ve diyemeyecektir. Diyen de belasını mutlaka bulacak, yediği içtiği boğazına düğümlenecek, hak ettiği cevabı en yakın zamanda Türk milletinden alacaktır” dedi.

MHP Lideri ateş püskürdüğü cümlelerine şöyle devam etti: “Artık öyle bir iktidarla karşı karşıyayız ki, Türklüğün ayıplanması şöyle dursun, tarihten dahi silinme, dünyadan kazınma, medeniyet kulvarından sökülüp atılma çabaları sıradan hale gelmiştir. Bu hastalıklı yaklaşım ve iftiranın, Türklere barbar diyen Haçlı emellerinden hiçbir farkı yoktur. Söz konusu bu isnada, bu seviyesiz laflara hıyanet yakıştırması bile az gelecektir. Türk milletinin 36 parçaya ayırma çabaları yetmezmiş gibi, şimdi de ‘aslında Türk diye bir şey yoktur’ noktasına gelinmesi felakettir, hüsran vericidir ve milletimize en ağır küfürdür. Zalimler koalisyonu bile bu kadarını yapamamıştır. Yedi düvel başımıza üşüşmüştür de, bu kadarına bile cesaret edememişlerdir.”

”PKK’lı hainlerin aklına bile bu denli bir kara çalma gelmemiştir. Elbette kimin kendisini ne gördüğü, nasıl tarif ve izhar ettiği önemli değildir. Elbette kimin nereli olduğu, kökenini ve anasının dilini nasıl isimlendirdiği bizim açımızdan tartışılacak, polemik malzemesi yapılacak bir şey de olmamış ve olmayacaktır. Ancak hiç kimse Türk yoktur diyemez ve diyemeyecektir. Diyen de belasını mutlaka bulacak, yediği içtiği boğazına düğümlenecek, hak ettiği cevabı en yakın zamanda Türk milletinden alacaktır. Aziz milletimiz Başbakan ve hükümetinin bardağı taşıran, sınırları aşan, sabırları zorlayan söz, eylem ve kötürüm icraatlarını bağışlamayacak, alttan almayacaktır.”

Haberin tamamı için:

mynet

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar