Avon’dan Çok Özel Seri

0
573

Avon Anew Vitale serisi cildinizin gençlik enerjisini ortaya çıkarıyor. 127 yıldır güzellik dünyasına yön veren Avon’un yeni Anew Vitale Serisi, yorgunluk ve stresle ortaya çıkan ilk yaşlanma belirtileriyle mücadele ediyor.

25 yaşından sonra ciltteki SP1 proteini azalıyor ve ilk yaşlanma belirtileri kendini göstermeye başlıyor. Türkiye’nin bir numaralı kozmetik markası Avon, yaşlanma karşıtı bakıma ihtiyaç duyan ciltler için Anew Vitale serisini yarattı.

Cildin gençlik enerjisini ortaya çıkaran Anew Vitale, cilt yapısını güçlendirmeye yardım ediyor ve yorgunluk, stres sonucu ortaya çıkan ilk yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Cilde, canlı ve enerjik bir görünüm veren Anew Vitale, yaşlanma karşıtı cilt bakımına adım atmak için doğru seçim. Pro Energy Complex ile formüle edilen seri, cildin yapısını güçlendirmeye yardımcı olan SP1 üretimini uyarıyor.

ANEW VİTALE’İ KULLANANLAR NE DİYOR?
Anew Vitale Gündüz Kremi, ciltteki yorgunluk izlerini hafifletmeye yardımcı oluyor ve cilde dinlenmiş bir görünüm veriyor. Üç günlük kullanım sonucu kullananların yüzde 89’u daha yenilenmiş ve enerjik bir cilt görünümüne kavuştuğunu belirtiyor.**

Anew Vitale Jel Gece Kremi, uygulandığı gecenin sabahında cildin sekiz saat uyumuş gibi canlı gözükmesine yardımcı olurken***, göz çevresi için özel formüle edilmiş olan Jel Krem de gözaltındaki torbalı görünümle mücadele ederek göz çevresine enerjik bir görünüm veriyor.****

Anew Vitale Serisi, kullanıcıları sadece üç günde yenilenmiş ve enerjik bir cilt görünümüne sahip olurken*****, düzenli kullanım ile ince çizgi, kırışıklık ve gözenekli görünüm gün geçtikçe düzgünleşiyor, daha pürüzsüz bir görünüm oluşuyor.

20. YILA ÖZEL FİYATLAR KAÇMAZ!
Avon, Türkiye’deki 20. yaş gününü, özel fiyatlar ile kutluyor. Yeni ANEW VITALE serisinin her bir ürünü, sadece 20 TL’den satışa sunuluyor.

ARAŞTIRMA SONUÇLARI KAYNAKLARI…
** Gündüz Kremi için 146 katılımcıyla gerçekleştirilen Tüketici Çalışması sonuçları.
*** Jel Gece Kremi için 139 katılımcıyla gerçekleştirilen Tüketici Çalışması sonuçları.
**** Göz Çevresi için Jel Krem için 144 katılımcıyla gerçekleştirilen Tüketici Çalışması sonuçları.
***** Tüketici Çalışması sonuçları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here