Beko Beyaz Eşya Servisleri

0
834
beyaz eşya

Ataşehir özel beko servisi, Beko marka kullanıcıları için teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Özel servis olaran Ataşehir Beko, deneyimli teknisyenleri ile kaliteli bir onarım hizmeti sunuyor. Firma çalışanlarımızın her biri işinin ehli kişilerdir.

“Bir dünya markası” sloganı ile beyaz eşya, kombi, klima ve küçük ev aletleri üreten Beko firması dünya çapında büyük bir kuruluştur. Firmamız Beko için özel olarak servis hizmetleri sunuyor. Kayışdağı / gül sokak üzerinde olan Ataşehir servisimiz yıllardır tüm ilçe genelinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne dek aktif olarak hizmet veren firmamızda onarımlar 1 yıl süre ile garanti altına alınarak yapılır. Sizlere yerinde ve garantili servis hizmeti veren çalışanlarımız her türlü yedek parça ve ekipman ihtiyacını araçlarından karşılamaktadır.

Ev hanımlarının en büyük yardımcıları olan çamaşır ve bulaşık makinelerinin arızalarını yerinde gideriyoruz. İddia ediyoruz yerinde gideremeyeceğimiz sorun yok. Firmamız kalite anlayışından ödün vermeden yıllardır teknik servis olarak hizmet veriyor. Bu cihazların hayatlarınızı ne kadar kolaylaştırdığının farkındayız. Bu sebepten sizler için acil servis yönlendirmeleri yapıyoruz. Ataşehir ilçe sınırları içinde kalan tüm Beko kullanıcıları Ataşehir beko servisi firmamızdan müsait oldukları bir zaman dilimine servis talebi oluşturabilirler. Kayıt bırakılan tüm servislere tam zamanında gidilir. Zaman konusunda oldukça hassas olan firmamızda atlanmaması gereken en önemli kural müşteri memnuniyetidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here