Astroloji ile Burçlar

0
1409
burclar gunluk burclar

Astroloji, uzay boşluğunda bulunan yıldızların ve gezegenlerin insanların günlük yaşamlarında ve genel karakterlerinde olan etkilerini araştırarak yorumlayan bir bilim dalıdır. Bilim tarihinin en eskilerinden olan astroloji, yazılı tarih itibari ile insan hayatının her evresinde bulunmaktadır.

Astrolojinin asıl amacı, insanoğlunun her şeyin kendi elinde olduğunu gösterir ve sadece insanlar için fırsat boşluklarını, şanslı olabileceği zamanları ve bunun gibi birkaç durumu inceler. Herkes kendi iradesi ile hareket ettiği için yaşamlarının doğrudan etkilerler. Fakat astrolojide gezegenleri konumları yorumlanarak şanslı olup olmayacağı belirlenir. İnsanlar bu bilgileri günlük burç yorumları sayesinde edinir.

burclar gunluk burclar

Sadece günlük burç yorumları ile değil, değişkenlik gösteren gezegenlerin ve yıldızların yaptığı açıya bağlı olan bir de yükselen burç kavramı bulunmaktadır. Bu genel karakterlerinizin dışında gününüz hakkında yorumlar yapmaya yarar sağlar.

Çok eski tarihe dayanan astroloji bilimi, insanların evlilikleri konusunda da karar verirken yardımcı olduğu bilinmektedir. Burç uyumu olarak tanımlanan ve çiftlerin karakterlerinde bulunan uyumda buradan gelir. Günlük burç yorumlarını birçok internet sitesinden günlük olarak takip edebilirsiniz ve burçlarınızın genel karakteristik özelliklerini öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here