6.5 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 11, 2024

İletişim

Aşk Şiirleri ve Can Yücel

Modern Türk şiirinin en çok bilinen birkaç şairlerinden biridir Can Yücel. 7 yıl süreyle Milli Eğitim Bakanlığı yapmış ve hazırlattığı kitap tavsiyeleri hala geçerliliğini koruyan Hasan Ali Yücel’in oğludur. İşte bugün tanıtımını yaptığım internet sitesinde onun ve birçoklarının şiirlerini bulabileceksiniz.

Sitenin benim açımdan en güzel bölümü ise, Can Yücel sözlerini içeren ve oldukça profesyonel hazırlanmış alan oldu. Bu sözler o kadar çok paylaşılmıştı ki bir zamanlar, Facebook’un bile dikkatini çekmiş ve konu ile ilgili açıklamada bulunmuştu.

Sitede bunun yanında birçok güzel şiirler de bulunuyor. Site Türk edebiyatının yetiştirdiği nadide değerlerin eserlerini bir çırpıda okumanıza olanak sağlıyor. Demem o ki eğer siz de benim gibi bir şiir severseniz, size değerli bir hazine sunduğumun farkına varmışsınız demektir. İnternette yer alan ve karman çorman vaziyette duran çoğu sitenin aksine yazımda tanıtımını yaptığımı websitesi, derli toplu bir yapıda olduğundan dolayı kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Şimdi kimilerinin çok sevdiği, bazı şiir severlerin ise nefret ettiği bir konuya değinmek istiyorum. Bilmiyorum belki de bazılarının nefreti, hayatlarında yaşadıkları olumsuz gidişat sebebiyledir. Benim çok sevdiğim bu konu “aşk” şiirleridir. Bu şiirleri yazmak gerçekten yürek ve sadık bir aşık olmak gerektirir. Sitenin en güzel aşk şiirlerine sahip olan bölümü, dikkatimi çeken diğer bir alan oldu. Edebiyatımızın yetişmiş şairleri, birkaç basit kelimeyi sihirli bir şekilde bir araya getirerek lezzetli eserler meydana getirmiş ve tüm bu eserler sitede toplanmış.

Güzel sözler ve şiirler alanında hazırlanmış birçok siteyi inceledim ve incelemeye devam ediyorum. Edebiyata ilgimden dolay hergün bu tip birçok siteye girip çıkmak zorunda kalıyorum. Sürekli inceleme fırsatı bulduğum bu site, sizi temin ederim gerek düzen gerekse içerik bakımında birçoğundan çok daha üst sıralarda bulunuyor.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar