6.4 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 25, 2024

İletişim

Arçelik Isıtıcılar

Arçelik ısıtıcılar
Soğuk kış günlerinde sıcacık bir ısıtıcının karşısında ısınma zevki sanırım hiçbir şeyde yoktur. Sıcacık bir ortam içinde olmak da başka tatlı duygulara sebep verir. Bazı durumlarda soba, doğal gaz veya başka bir imkanın olmadığı anlarda Arçelik ısıtıcılar ile ısınmaya çalışırız. Bu ısıtıcılar çok değişik modelleri ile bizleri soğuktan koruyabilmektedir.

Arçelik ısıtıcılar özellikle elektrikli ısıtıcıları ile bu soruna çözüm olmaya çalışmıştır. Arçelik elektrikli ısıtıcılar öncelikle ısıtıcı fiyatları ile diğer ısıtıcılardan ayrılmaktadır. Çünkü Arçelik ısıtıcı fiyatları gerçekten cebinizi yakmayacak ve ısınırken de bütçenizi gelecek elektrik faturası ile yakmayacaktır. Bu neden ile Arçelik ısıtıcılar ile soğuk kış günlerinin tadını çıkarmak mümkündür.

ısıtıcı fiyatları

Arçelik Isıtıcılar ile evler şenlendi
Evlerimizde veya işyerimizde genel ısınma bazen yetersiz kalır ve o ısınma sistemine bağlı olduğumuz için üşür ve işimizi yapmaya engel olan bir soğuk ile karşılaşırız. İşte bu durumlarda da Arçelik ısıtıcılar sizlere yardımcı olacaktır. Isıtıcı fiyatları ile de son derece cazip olan bu ürünler odanın büyüklüğüne göre de değişik güç enerjilerine sahiptir. Eğer küçük bir oda için ısıtıcı düşünür iseniz FLVI 1500 DE ısıtıcılar sizin için yeterli olacaktır. Güç değerleri düşük olduğu için ısıtıcı fiyatları aynı ölçüde düşecektir. Bunun bir üst modeli olan ürün ise 2000 w gücünde ki FLVI 2OOO DE kod adlı ürün olacaktır. Biraz daha büyük alanlar için ise 2800w gücünde bir ürün çok geniş alanlara ısınma sağlayacaktır. Bu ürün de FLVI 2800 DE isimli ürün olacaktır. Bu ısıtıcılar ısıtıcı fiyatları ile de sizleri rahatlatacaktır. Bu ürünlerin yetkili teknik servisleri de bir telefon kadar size yakın olacaktır. Aşağı yukarı her semtte bir Arçelik servisi olduğundan anında verdiğiniz adrese geleceklerdir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

17,204BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Yazılalar