Araba Park Etme İle Araba Oyna

0
809

Araba park etme oyunlarını hepiniz biliyorsunuzdur. Nitekim araba park etme oyunları ise hem kız oyuncuların, hem de erkek oyuncuların ortak buluşma noktasıdır!

Size verilen herhangi bir aracı park noktasına sokmak ve daha sonrasında da oyundan tam puan almak sizin amacınız olduğu zaman insanlar bu oyunda çok daha keyifli bir aşama çıkarıyorlar.

Örneğin sizlere spor model bir araç verildi ve yoldan başlayarak otoparka kadar gitmeniz istendi. Bu düzeneği tamamlamak ve 2 kişilik araba oyna da keyifli hale dönüştürmek adına mutlak suretle aracınızın kaliteli bir şekilde park edilmesini sağlamalı, sonrasında da diğer aşamalara kadar da geçmelisiniz. Park etme oyunlarında bazen bonus toplama işlemleri de oyuna dahil oluyor. Bu tip işlemler dahil olduğunda ise oyunun çeşitli bölgelerine yerleştirilmiş olan bonusları toplama konusunda oldukça nazik davranmalısınız.

Arabayı park ederken herhangi bir alana çarpmak veya bu durumdan ötürü aracınıza zarar vermek ise sizlerin oyunda düşük puan almasına da neden olabilir. buna kapılmadan en doğru şekilde aracınızı park edin ve final aşamasına kadar da geçiş yapın.

Arabanızın çeşidini genelde oyunlar sizlere seçme hususunda bırakmazlar. araba oyna, sabit bir araç verilir; siz de bu aracı park etmekle hükümlü olursunuz. Bu nedenle de park oyunlarını daha keyifli bir hale getirmek adına her zaman sizlere sunulan fırsatları değerlendirmeye de çok dikkat edin. Araba oyunlarının vazgeçilmez kategorisini sizlere kısaca sunduk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here