Antalya’da Hint Düğünü

0
574

Antalya’da tam 4 gün 4 gece süren Hint düğünü yapıldı. Yapılan masraflar milyon Euro’yu buldu. Masrafları gelinin ailesi üstlendi.

Aggarwal ve Ahlawat ailelerinin düğün organizasyonlarına 400 davetli katıldı. Davetliler arasında Hindistan’ın Turizm ve Ekonomi Bakanı ile yabancı basın mensuplarda yer alırken Delhi, Mumbai, Tayland ve Avrupa’dan katılanlar da oldu.

Sonali ve Sumeet çifti için 4 gün süren düğün için otelin farklı mekanları özel konseptler ile hazırlandı. Yöresel kıyafetler ve sunumlar ile birlikte bir Hint rüzgarı esti.

Hint restoranı olan Masala’nın şefleri düğüne özel olarak Hint yemekleri ağırlıklı olarak büfeleri hazırladılar ve misafirlerin beğenisini kazandılar. Düğün için yaklaşık olarak 300 oda kapatıldı. Tüm masrafları da Hint geleneklerine göre gelinin ailesi karşıladı. Düğün hazırlıkları tam 3 ay öncesinden başladı. Hazırlıkları Dubai’den gelen tasarımcılar yaptılar. Düğün programını konuklar özel bir kitapçık üzerinden takip ettiler. Düğünün her anını 12 profesyonel fotoğrafçı ve beraberinde yer alan  çekim ekibi gerçekleştirdi.

 

haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here