Antalya – Side

0
907
side

Side Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden olup, kum plajları ile ünlüdür. Günümüzde ise şirin bir sahil kasabası olan Side’ye, her yıl yüzlerce turist akın akın gelmektedir.

side

Birçok alışveriş merkezi ve modern konaklama tesislerinin bulunduğu bu şirin kasabanın kumlu plajları ve mükemmel doğası her yıl sizleri büyük bir ihtişamla ağırlamaktadır. Side’de otel seçmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Her bütçeye uygun otel, pansiyon ve butik otellerin bulunduğu Side, sizlere harika bir tatil imkanı sunuyor. Hesaplı tatil yapmak isteyenler haydi Side’ye…

Tüm bunların yanı sıra Side’de deniz manzaralı sayısız restoran, kafe, barlar olduğu gibi Side’nin o meşhur dar sokakları boyunca uzanan Türk el sanatlarının muhteşem örneklerini satan sayısız dükkan ve mağaza bulunmaktadır. Yaz tatiliniz boyunca asla sıkılmaya fırsat bulamayacağınız bu bölgede, dilerseniz erken rezervasyon sistemi ile daha uygun fiyatlara konaklayabilir, tatilinizi biraz daha uzatabilirsiniz. Neredeyse her turizm acentası belirli periyod aralıklarında erken rezervasyon kampanyaları yapmakta ve makul fiyatlarda tatil imkanları sunmakta ki herkes tatil yapabilsin diye… Eskiden tatil bir lüks olarak bilinirdi, artık tatil yapmak lüks değil bir ihtiyaç! Günümüz koşullarında çalışan, okuyan herkesin biraz dinlenmeye ihtiyacı vardır. Sağlık açısından da tatil yapmak, biraz olsun şehrin gürültüsünden kurtulmak, temiz hava almak bizi bir sonraki yıla daha dinç ve sağlıklı kılmaktadır.

Sizin yerinizde olsam hiç düşünmeden hazırlanır ve görkemli bir tatile merhaba derim! İyi tatiller…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here