Ankara Eşya Depolama

0
597

Ankara’daysanız ve eşyalarınızı depolamak istiyorsanız en doğru tercihi sizlere sunacağız. 

Ankara eşya depolama 21 yılın verdiği hizmetle beraber kusursuz hizmetin garantisini verir. Eşyalar depo’da güvenlik kameraları, sigortalı, yangın alarmla birlikte depolanır ve gözetilir. Ankara eşya depolama’nın hizmetleri sadece depolamakla bitmiyor, eve nakliyat, gümrükleme, para kasası taşıma, uluslararası nakliyat gibi hizmetleride sunuyor.

” Depolama ” denildiğinde akla ilk gelen isim olan Ankara Eşya Depolama son  derece profesyonel ve deneyimli elemanlarıyla içinizi rahatlatıyor. Sadece Ankara içi değil tüm Türkiye’ye eşya depolama hizmeti de veriyor. Ankara eşya depolama firması aynı zamanda ev eşyası depolamasından başka hizmetlerde sunuyor ofis büro taşımacılığı, gümrükleme, paketleme ambalajlama sandıklama, banka eşyası taşıma, evden eve taşımacılık, uluslararası lojistik nakliye vb alanlarda da son derece güvenli hizmet veriyor.

Eşyalarınızı görmek isterseniz eğer firmayı aradıktan sonra randevu alıp eşya deponuzu görebilirsiniz. Ankara eşya depolama 7 gün 24 saat boyunca güvenlik kameraları tarafından kayıt altına alınır. Olabilecek tüm aksiliklere karşı önlem alınmaktadır. Yangın, deprem, hırsızlık, sel gibi olaylarda ” axa oyak ” güvencesi verilir ve eşyalarınız son derece güvence altına alınmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here