Android’in Yeni Ücretsiz Oyunu ” Circle Spike Run “

0
590

Android’in yeni oyunu olan Circle Spike Run oyununu direk kurup oynayabiliyorsunuz. Öğrenmek veya döküman okumak gibi zahmetli işler yok gayet  hızlı, basit ve eğlenceli bir oyun.

Mobil oyunların bu şekilde olması istenen bir oyun olan Circle Spike Run çok fazla uğraştırıp kafanızı yormuyor bile. Oyunu anlatacak olursak bir daire etrafında dönen küçük bir top var ve buna engel olmak isteyen dikenler karşımıza çıkıyor. Topu çemberin içinden veya dış yörüngesine geçirerek engelleri aşırtmamız gerekiyor. Yörünge değiştirmek için ekranın herhangi bir yerine tıklamak bizim için yeterli oluyor. Basit ve eğlenceli birazcıkta refleks gerektiren bir oyun.

Ücretsiz olarak indirmek isteyenler bu adresten indirebilirsiniz : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hatigames.circlespikerun aynı zamanda bu link ile google play store adresinden de oyunu indirebilir veya google play store’a girip, arama kısmına birleşik olarak “hatigames” yazıp arattırmanız yeterli olacaktır. Şimdiden iyi eğlenceler..

cirlce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here