Ameliyat Oyunları Oyna

0
946

GTA yani Grand Theft Auto eski adı DMA Design şimdiki adı Rockstar Games olan Video oyunu firması tarafından geliştirilen Bir Aksiyon-Macera oyunu serisidir. Büyük otomobil hırsızlığı anlamına gelen Grand Theft Auto oyununu araba çalmadan oyun oynayamazsınız o yüzden bu isimdedir. Grand Theft Auto adından pek çok oyun bulunmaktadır ve GTA Türk oyna da bu oyun modlarından biridir.

Yaşınız kaç olur ise olsun, oyun oynayarak sıkıntılarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır. Ameliyat oyunları genellikle 10-13 yaş arasındaki kişilere hitap etmekte olup, ileriki dönemlerde cerrah olmak isteyenlere bir ön hazırlık aşamasıdır. Çoğunlukla internet tarayıcı üzerinden oynanmakta olup, bilgisayarınıza indirmek ve kurmak için uğraşmıyor olmanız büyük bir avantaj olarak kabul edilmektedir.

Hepimizin bildiği oldukça popüler olan Ben10 Cartoon Network animasyon serisinin devamı niteliğinde yapılan Ben10 Omniverse, Ben Tennyson’ın Incursean Empire’ın kralı olan Emperor Mileous tarafından gökyüzünün daha da derinliklerine uzaya sürgün edilmesini konu alıyor. Oyunumuzda bize yardım edecek bir diğer karakter ise Omnitrix’in mucidi olan Azmuth sürgüne gönderildiğimizde bize fazla geçmeden yardıma geliyor ve birlikte bir Incursean kruvazörü ile Dünya’ya dönme maceramız başlıyor. Sizde gerçek mana da Ben 10 Omniverse oynamaya bu andan itibaren başlıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here