Altın Bozdurma Altın Al!

0
1219
cumhuriyet altini

Ekonominin kalbi altın piyasalarındaki düşüş günden güne devam ediyor. Son gelinen noktayla birlikte fiyatlar altın alacaklar için oldukça cazip rakamlara ulaştı.

Yurt dışındaki uzmanlar tarafından bugünlerde yapılan yorumlarda dikkat çeken nokta, altın almak için doğru zaman olduğu. Yurt dışındaki krizin sona ermemesi altın fiyatları açısından Türkiye’ye yansıması yükseliş yönünde olacaktır. Fed, ekonomiyi iyileştirme adına faizi daha da geriye çekmesi yine altın adına olumlu gelişme olarak dikkat çekiyor.

cumhuriyet altini

Bugün altın ile ilgili en dikkat çeken yorumlar ise Dünya ekonomi piyasaları hakkında 2 büyük uzman olan Rogers ve Rob Carnell altın alınması yönünde yaklaşım sergilenmesi konusunda hemfikir oldukları görüldü. İki uzmanında altın ileride yükselecektir şeklinde görüşleri tabiri caizse yatırımcının yüreklerine su serpti. Haber ile ilgili detayları altın haberleri sayfasından okuyabilirsiniz. Aynı zamanda günlük olarak güncel fiyat bilgilerine de aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar son bir haftadır 94.00 TL civarında seyrederken çeyrek altın 155 TL kadar geriledi. Düşüş az da olsa altın alımını arttırmış durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here