Aklınızı Okuyan Akıllı Çay Bardağı

0
1481

Lipton’un ürünleri üzerinde dikkat toplamak ve marka bilinirliğini arttırmak için uyguladığı viral oyunlardan birisi. Oyunda kullanılan akıllı çay bardağından tutun da, sizinle konuşan akıllı ağız ve gözler de dahil her şey özel bir çalışma ve teknolojinin ürünü.
Son derece göze ve estetiğe hitap eden bu tasarımlar oynayıcısını nasıl etkileyeceğini gayet iyi biliyor. Sitemiz dostoyun.com üzerinden ücretsiz oynayabilecek olduğunuz, Lipton sponsorlu bu oyunu oynaması da gayet kolay, size verilen, daha doğrusu sizinle konuşan çay bardağının yönlendirmelerini takip ederek oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınızda akıllı çay bardağı sizden aklınızdan bir nesne tutmanızı rica edecek ve ardından size sırayla 20 adet soru soracak, bu sorulara sadece Mouse yardımıyla cevaplar verin ve bardağın gerçekten de ne kadar akıllı olduğunu görün ! Son soruyu cevaplayıp da aklınızdaki nesneyi size söyleyince kulaklarınıza inanamayacak ve Lipton’u bu kez de oyunuyla takdir edeceksiniz.

çay-akıllı

Lipton firmasının yaptığı yeni oyun çalışmasıyla Türk halkını can evinden vurmakta, 7’den 70’e her insanın severek içtiği çay bu kez de oyun olarak karşımızda, hem de çok zeki olarak ! Lipton akıllı çay bardağı oyunu oynarken ile bizlere yol gösteren, sadece ağız ve gözlerden oluşan kahramanımız aklımızdan tuttuğumuz nesneyi tahmin etmeye çalışarak bizlerle baya bir vakit harcıyor, biz cevap vermeyi geciktirdiğimizde “ cevaplayacağın zaman beni uyandır ” gibi laflarıyla sizlere harika ve eğlenceli vakitler yaşatabilir. Lipton Akıllı Çay Bardağının tasarımcısı firmanın kendi ürün tasarımcılarından birisi,
Defne Koz isimli tasarımcının mahareti olan ve kısa sürede büyük küçük herkesin beğenisini kazanan lipton akıllı çay bardağı oyunu sizi oldukça samimi bir şekilde karşılıyor. Oyuna başlamadan önce sallama çayı batırıp çıkararak daha iyi demleyebileceğinizi hatırlatan sevimli karakterimiz çayı nasıl daha iyi içebiliriz diye bizi aydınlatmadan da duramıyor. Aklınızdakini bilmek için sorduğu sorularla sizleri bir hayli eğlendirecek olan çay bardağımıza herhangi bir nesne ya da başka bir şey sorun ve oyun boyunca verdiği cevapların, sizinle ettiği sohbetin keyfini çıkarmaya bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here