Affiliate Sistemi Satış Ortaklığı

0
866
affiliate satış ortaklığı

Satış ortaklığı denildiğinde birçok birey içeriği hakkında bilgi sahibi değil, belkide varlığından bile haberdar değildir.
Affiliate aslında sizin gelirinize her konuda destek veren bir oluşumdur. Telefon Satış Ortaklığı olarak yada Satış Ortaklığı olarak destek vermektedir.

affiliate satış ortaklığı

Telefonda Satış Ortaklığı; Sitenize gelen ziyaretçilerinizin sitenizdeki reklamlara tıkladığında ziyaretçiyi takibe almaktadır. Ziyaretçiler siteye giriş yaptığında e-ticaret yapan ile beni ara formuyla yada telefon yoluyla iletişim kurarlar. Her iki şekildede gelen telefonlar Affiliate ile size kazanç olarak geri dönmektedir.

Satış Ortaklığı; Sitenize gelen ziyaretçilerinizin sitenizdeki reklamlara tıkladığında ziyaretçiyi takibe almaktadır. Sitenize gelen ziyaretçinin sitenizden başarılı bir satın alma işlemi gerçekleştirmesiyle Affiliate size bunu kazanç olarak dönüştürmektedir. Adil şekilde ödüllendirme garantisini vermektedir.

Bu program; Reklam Ajansları, Medya Uzmanları, Girişimciler vs. için uygun bir programdır. Üyelerine bir çok e-ticaret imkanı sunar, düzenli gelir elde edebilmek için farklı e-ticaretlere deneme yoluyla reklam yapıp karşı olan ve kazanç getirenleri belirleyebilir.
İnternet üzerinden kazanç elde edebilmek için, e-ticaret yapan fimalara reklam yaparak ortak olabilirsiniz. Size en fazla dönüşüm sağlayan e-ticaret firmalara yada sitelere ulaşarak birden fazla firmaya ortak olup gelir elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here