İdeal Kilo

0
720

Yaşamınız boyunca kaç yaşınızda olursanız mutlaka olmanız gereken bir ideal kilonuz var olacaktır. Dolayısı ile sizler hem daha sağlıklı yaşamak için hem de gereksiz yemelerden ya da aç kalmalardan korunmak için ideal kilo oranlarınızı belirleyerek düzende kalmanızı sağlayacak ve çok daha tertipli bir hayatı sürdürüyor olacaksınız.
Sizlere ilk bakışta birçok kafadan ses çıkabilir. Bu kilo sana yakışıyor, 3 kilo daha versen tamam, bence 3 kilo almalısın gibi farklı farklı konuşmalar zaman zaman akıl karıştırıyor ve kişi kendini ayna karşısında bile gerçeğe vararak göremiyor. Sizler ayrıntılı olarak kendi kilonuzu biliyor ve boyunuzu da biliyorsanız hesaplamanızı yapabilir ve onun bunun bilgilerine ve düşüncelerine gerek duymayabilirsiniz.
Elbette ideal kilo bilginizi bildikten sonra da durmak yok. Bu ideal kiloyu bulmak ve o noktaya doğru ilerlemek için zorlu günler başlayabilir ama iç değilse artık kaç kilo fazlalığınız ya da azlığınız olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. Bize göre bunun farkına varmakta gerçeğe yaklaşamaya benziyor.
Sizler her kilo aldığınızı hemen hissettiğinizde derhal önlemlerinizi almalı ve sizlere verilen bilgiler ışığında sağlıklı düzene geçiş yapmalısınız. Bu konuda sizlere hem yardımcı olacak hem de hesaplamalarınızı kolaylıkla yapacağınız programlar sunan cilt. Net adresinden yardım alabilirsiniz. Bu yazımızın devamı ve hatta çok daha fazlası ideal kilo programı ile http://www.cilt.net/ideal-kilo-hesaplama/ adresinde sizleri bekliyor.

Kaynak http://www.cilt.net/ideal-kilo-hesaplama/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here