Pırlanta 2015’inde Modası

0
595

Pırlanta kullanımının artması ve pırlanta yüzüklerin, kolyelerin satışları piyasanın da yükselmesine sebep oldu. Pırlanta yüzükleri artık her kızın hayallerine girmeye devam ediyor. Gelinlik giyecek kızlar evlenmeden önce nişan yüzüğünün yanı sıra pırlantalı yüzük talep ediyor eşlerinden. Pırlantanın piyasada az olmasının nedeni ile bugün ki fiyatı oldukça artmaktadır. Ve artış gösterecektir. Piyasa araştırması yapan uzmanlar son zamanlarda yeni yıla da girerken çok büyük araştırmalar sarfederek piyasadaki pırlanta oranlarını araştırdılar. Araştırmalar sonucu 2015 yılında pırlanta fiyatlarının yükseleceği doğrultuda haberler ortaya çıkmaya başladı.

Tektaş yüzük bu dönemlerde daha çok tercih ediliyor. Fiyatların artması ile alıcılar daha çok  beş taşlı modellerden daha fazla tek taş yüzük modellerine yöneliyorlar. Tektaş yüzük alırken dikkat edilmesi gereken bi kural var. Beyler buraya önem vermenizi isterim. Bayanlar çok ufak bir tektaş pırlanta yüzün de istemez çok büyük bir pırlanta yüzük de istemez. Tam ideal tektaş pırlantayı tutturmanızı ister. Alınan tektaş pırlanta yüzüğün düz yüzük değil işlemeli olmasına dikkat etmelisiniz. Bu size olumlu bir dönüş sağlayacaktır. Bilirsiniz ki herkes düz tektaş yüzük kullanıyor ve artık kadınlar farklılıklar istiyor. Bu yüzden buna dikkat ederek farklı desenlerde yüzük tercih etmeye dikkat ediniz.

Beştaş yüzük modelleri size artı üstüne artı katacaktır. Bayanlar taşları fazlalaştıkça gönüllerini size daha çok kaptıracaklardır. Ben  paraya önem vermem falan bunlar yalan. Taş sayısı arttıkça fark edeceksiniz ki size olan sevgi saygı artacaktır. 2015 beştaş yüzükler bu sene fazla talep göremeyebilir. Pırlanta değerlerinin artması buna sebep olacaktır. Erkekler beştaş yüzüklere yönelirseniz buda size artı olarak döner çünkü fazla talep edilmeyen yani alınamayan yüzük kadınlarınız tarafından kimsede yok bende var havası yaratır buda sizin için bir avantaj haline gelir. Beştaş yüzük fiyatları ve doğru modelleri iyi seçmeniz gerekmektedir. Pırlanta yüzükler fiyatlarını fazla kaybetmezler ilerleyen zamanlarda sizin için güzelde bir yatırım olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here