2012 Saç Renkleri ve Modelleri

0
4942
2012 saclar

2012 Yılının Saç Renkleri Nelerdir?

Saç renginizi değiştirmek ya da saçlarınızı bu seneki modaya uygun bir şekilde yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Sizlere bu seneki saç modelleri ve renkleri hakkında kısa tüyolar vereceğim.

Bu sene buğday renkteki cilt tonlarına doğal gölgeler modadır. Gölgeler sizin saç renginizin bir kaç ton koyu tonlarıdır. Sarı saç renkleri yıllardır popülerliğini korumaktadır. En çok kullanılan sarı tonu ise Platin Saç Renkleridir. Çok revaçta olmasına rağmen çok bakım gerektiren ve her cilt rengine ve tipine uygun olmadığından herkes için uygun değildir. Platin saç tonları için açık bir ten rengine sahip olmanız gerekmektedir.

2012 sac modelleri

Kızıl Tonlar ise; en sıcak saç rengi tonudur. Eğer sıcak bir cilt rtonuna sahip iseniz ten renginiz ile mükemmel bir şekilde bütünleşecektir. Yine bu senede moda renklerimizdendir.

2012 saclar

Kahverengi tonlarıve siyah renk ise en çok kullanılan renklerdir. Saçlardaki hacimsiz, kırık ve mat görünümleri kamufle etmede oldukça başarılıdır.

sac modelleri 2012

2012 Yılının Saç Modelleri Nelerdir?

Bu yıl saçlarda eskiye dönüş çok moda…

Annelerimizin zamanına gidiyoruz… Bizler çocukken onların kabarık saçlarına şaşkın gözlerle bakardık, şimdi o doğallığa bizde kendimizi bırakmaya başladık!
Bu sene toplu saç modelleri gözde… Mesela at kuruğu. Bayanların hem çabuk hazırlanmak hem de şık görünmek için saçlarını at kuruğu yapıp dışarı çıkması yeterli olucak. Hem gündüz iş yaşantınızda hem de gece şık bir club’e giderken kullanabileceğeniz at kuyruğu modelleri 20122ye damgasını vuracak!

sac modelleri

sac renkleri3

sac renkleri5

sac renkleri6

saç renkleri1

saç renkleri3

2012 saç modelleri

2012-sac-renkleri

2012 Saç Modelleri Renkleri

kahve saç tonlari

kahve saç tonları

kahve saç tonları

saç model

saç modeli

saç model

sac-rengi-modelleri-2012

Saç Modelleri Renkleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here